O nás

 

 

Společnost PT trade se zabývá návrhem, prodejem a montáží osvětlení. Naše produkty jsou vyráběny na moderních linkách s použitím technologií firem CREE, Philips, Osram aj. Veškerá svítidla jsou z tlakově litého hliníku. To potvrzuje i námi poskytovaná záruka 5 let na veškeré naše produkty.

 

Nenabízíme jen LED osvětlení, ale hlavně inteligentní ovládání s použitím regulace, čidel pohybů a čidel intenzity osvětlení.
Informujte se na řešení vašeho osvětlení. Řízení osvětlení pomocí DALI sběrnice.

 

LED svítidla pro veřejné osvětlení s výkony od 15W do 200W se dají použít v ulicích, parcích, pěších zónách, průmyslových oblastech, na hřištích, osvětlení kolem budov, náměstí, obecní silnice, státní silnice nebo dálnice.

 

LED tunelové osvětlení s výkony od 28W do 200W se dají použít nejen v tunelech, ale také jako průmyslové osvětlení ve výrobních halách, čerpacích stanicích, skladech, tělocvičnách, sportovištích apod.


 

LED průmyslové osvětlení s výkony od 90W do 200W se dají použít v místech s vyšším stropem, např. továrny, dílny, sklady, nákupní střediska, sportovní arény apod.

 


Vyzkoušejte naše osvětlení v praxi.

 

 


V případě zájmu vyhotovíme nezávaznou cenovou nabídku na určitý typ a množství svítidel.Potřebujete více informací o LED osvětlení nebo vás zajímá řešení? Neváhejte nám napsat nebo zavolat na telefonickou linku 604 101 557.


Zde jsou ke stažení Všeobecné obchodní podmínky

Zde je ke stažení Reklamační protokol

© 2010-2011 Jan Podhajský - PT trade, Choceň