Reference

Zde naleznete alespoň některé z realizovaných akcí. Pro více informací o referencích nás kontaktujte. Úspěšně svítíme ve všech krajích České Republiky.

Návrhy:

Obec v Královéhradeckém kraji

Realizace VO osvětlení v malé obci na hranicích s Polskem. Zde nedošlo pouze k výměně samotného osvětlení, ale také k instalaci regulace v nočních hodinách, která umožňuje ušetření větších finančních prostředků za el. energii. Pro více informací nás kontaktujte.

Obec v okrese Svitavy

Realizace osvětlení v malé obci v okrese Svitavy. Nové osvětlení SPL-48 nahradilo stávající sodíkové výbojky o výkonu 250W.

Obec v okrese Kutná Hora

Realizace osvětlení v okrese Kutná Hora. Zde probíhala kompletní výměna VO, stávající rtuťové výbojky byly nahrazeny LED osvětlením SPL-48. Také v místní tělocvičně, kde probíhají různé sportovní a kůlturní akce proběhla výměna 400W rtuťových výbojek za svítidla SPT-42F.

Obec v okrese Benešov

Kompletní výměna osvětlení za LED osvětlení SPL-60.

Obec v okrese Louny

Zde proběhla kompletní realizace nového VO v roce 2012. Byla použita svítidla SPL-48 a SPL-M30.

Výrobní podnik

Na fotografiích je jak původní (rtuťové výbojky 400W), tak nové LED osvětlení SPG-120. Z měření které proběhlo, byl jednoznačný nárůst osvětlení oproti původnímu a zároveň znatelný pokles spotřeby energie.

Čerpací stanice Praha

Výměna stávajícího osvětlení za SPL-48.

© 2010-2011 Jan Podhajský - PT trade, Choceň